ΜΠΑΡΑ

Παρασκευή, 29 Μαΐου 2015

Πρόγραμμα Αγώνων Σάββατο 6/6/2015

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/6            ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:30
17:30(ΑΡΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
17:40(
ΔΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)
17:50(
ΕΡΜΗΣ-ΑΡΗΣ)
18:00(ΚΡΟΝΟΣ-
ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ)
18:10(
ΑΡΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)
18:20(
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
18:30(
ΔΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)

18:40(ΚΡΟΝΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
18:50(ΕΡΜΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)
19:00(ΔΙΑΣ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ)
19:10(ΚΡΟΝΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)
19:20(ΕΡΜΗΣ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ)



Δευτέρα, 25 Μαΐου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/5

ΕΡΜΗΣ ΚΡΟΝΟΣ 7-10
ΔΙΑΣ - ΑΡΗΣ 8-1
ΚΡΟΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 14-6
ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 9-12
ΕΡΜΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 8-23
ΔΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ 6-4
ΑΡΗΣ - ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 6-7


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ης-4ης Αγωνιστικής

  1. ΚΡΟΝΟΣ              8(48-21)
  2. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ    8(61-37)
  3. ΔΙΑΣ                     7(24-19)
  4. ΑΧΧΙΛΕΑΣ         6(42-40)
  5. ΑΡΗΣ                    6(18-30)
  6. ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ     5(30-39)
  7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ    4(26-39)
  8. ΕΡΜΗΣ                4(29-52)


Σάββατο, 23 Μαΐου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/5

ΔΙΑΣ- ΚΡΟΝΟΣ 4-12
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 6-8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΧΧΙΛΕΑΣ 13-12
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΗΣ 12-4
ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 11-18
ΕΡΜΗΣ-ΔΙΑΣ 2-5
ΑΡΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 10-8
ΕΡΜΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12-14


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ης-2ης Αγωνιστικής

  1. ΚΡΟΝΟΣ              4(24-8)
  2. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ    4(31-23)
  3. ΑΧΧΙΛΕΑΣ         3(26-25)
  4. ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ     3(19-24)
  5. ΔΙΑΣ                     3(9-14)
  6. ΑΡΗΣ                    3(14-20)
  7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ    2(14-18)
  8. ΕΡΜΗΣ                2(14-19)


Πέμπτη, 21 Μαΐου 2015

Πρόγραμμα Αγώνων Σάββατο-Κυριακή 23/5-24/5

         ΣΑΒΒΑΤΟ 23/5            ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:30
17:30(ΔΙΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ)
17:45(ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ)
18:00(ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
18:15(ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΗΣ)
18:30(ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ)
18:45(ΕΡΜΗΣ-ΔΙΑΣ)
19:00(ΑΡΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ)

19:15(ΕΡΜΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ)

Ονόματα ομάδων 1ου Εσωτερικού Τουρνουά

Παραθέτουμε τις συνθέσεις και τα ονόματα που θα συμμετέχουν στο 1ο Εσωτερικό Τουρνουά που διοργανώνει η Ακαδημία Μπάσκετ "Τα Πρώτα Αστέρια" σε συνεργασία με το σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κερατσινίου.








ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΕΡΜΗΣ
(ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α'-ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΑΝΟΣ Δ'-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤ') 
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΔΙΑΣ
(ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Β'-ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ'-ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΚΡΟΝΟΣ
(ΜΠΟΥΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Β'-ΜΠΟΥΣΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Γ'-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΑΡΗΣ
(ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β'-ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ'-ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
(ΤΣΑΜΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β'-ΤΣΑΒΔΑΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ'-ΝΤΟΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
(ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Γ'-ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε'-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
(ΚΟΡΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ'-ΝΤΟΜΠΡΟΖΙ ΑΝΤΥ Δ'-ΜΠΟΥΣΤΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΤ')
ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ
(ΜΠΟΓΙΑΣ ΤΑΣΟΣ Δ'-ΦΙΝΕΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε'-ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε'-ΣΠΥΡΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΤ')